Můj příběh

 

Miluji život,

miluji ,když smím pomoci lidem,

miluji ,když dýchám lásku,

miluji, když se sen probudí v den.

 

 

  Jmenuji se Susanna Marie a možná už mě znáte z TV, kde jsem vysílala jako ,,Vědma´´,

nebo z rádia, kde jsem dělala dlouhá léta moderátorku, nebo třeba z koncertu, jelikož moc ráda zpívám svoje písně.

 

Ano, jsem šťastná vším,co dělám, jsem šťastná každý den a noc.

 

Ale ne vždy tomu bylo tak, když jsem byla dítě a téměř dospělá byli mé pocity mnohočetné a s některými vztahy jsem si nevěděla rady a také jsem měla první vize, kdy jsem věděla, co se jiným lidem stane, ale vůbec netušila, jak jim mohu pomoci a to mě děsilo.

 

  Naštěstí mé vnitřní já vyzrálo nad nepřízní času, kdy v té době nebyl nikdo v rodině přítelem léčitelství a nikdo mi nerozuměl, ale vnitřní hlas mě vedl. Den po dni po sametové revoluci jsem nacházela cestu hlouběji. Moje teta se začala věnovat kineziologii a já se dozvěděla o první Rodinné konstelaci – metodě ,,Mezi nebem a Zemí´´, která funguje a nikdo vlastně ani neví jak, i když ji k terapii používají lékaři v nemocnicích. Tehdy jsem pochopila, že vede nějaká spojitost k vysvětlení mých hlubokých vizí a nevysvětlitelných pravd a existuje metoda, které je umí přiblížit k našemu pochopení a dokonce je to metoda, která má schopnost sebeuzdravování. V té chvíli jsem byla lapena, aplikovala jsem metodu do celého svého života – do práce, do vztahů, do lásky, do zdraví a otázky víc a víc nabírali obrátky. Najednou jsem nebyla to bezradné děvče se šílenou vizí, že někdo umře a já neumím nic udělat, ba jen mlčet a dočkat se nejhoršího.

 

  Něco vevnitř křičelo a vedlo mě tak dlouho, až jsem došla do vesničky Jerusalém pod Svatou Horou u Příbrami, kde nyní s rodinou bydlím a buduji statek pro koně, bio zvířata a penzion pro duševně založené lidi. A od té doby, kdy se mi dostalo daru hrát na varhany v kostele svatého Josefa v Obořišti, od té doby už nepotřebuji metodu rodinné konstelace k čištění generačních zátěží, ale tyto spojitosti vidím svým vnitřním zrakem a spolu s Vámi je dokáži uzdravovat.

 

Ano. Uzdravovat...

 

  Dnes dle svého silného pocitu vím, že Ježíš měl obrovskou pravdu, když mluvil o lásce a odpouštění, jako o uzdravení. Bohužel život nehraje vždy úplně fér a někteří členové rodu jsou zatížení z minulosti tak, že jejich život je velmi těžký. Dříve lidé dělali uzdravování rodových kořenů, nebo mše za nenarozené děti, popřípadě rituál požehnání do života, věděli jakou mají sílu. Ne každý má tak silné vize, aby dokázal odhalit, co je nutné odpustit z minulých rodů, životů a tím uzdravit třeba celý rod jednou pro vždy. Bohužel prokletí – defakto neodpuštění je blokující energie, která se táhne po staletí a jakoby nás neustále blokuje v časové spirále ve stejném bodě, který je u většiny lidí z rodinné větvě podobný – může se zjevovat jako opakovaná nemoc v rodu, rozvod, nehoda, finanční újma.

 

  Jsem tady pro Vás a provedu Vás vším, co se Vás Vašeho rodu, nebo Vaší duše týká tak, že i vy sami v té chvíli uvidíte spojitosti a budete o nich mluvit. Rovněž jakož terapeut metody Mudr.Jonáše Vám mohu doporučit přírodní preparáty na očištění jednotlivých orgánů. Můžete si objednat osobní či telefonickou konzultaci, místo v Rodinné konstelaci i s ubytováním v Jerusalémě, nebo třeba můj ebook, kde můžete navléknout nit na rozpletení toho Vašeho příběhu.