Detoxikace - dle metody Mudr.Jonáše

 

Býváte často unaveni bez zjevné příčiny. Cítíte, že nejste v pořádku, ačkoli podle všech jste zdraví. Vykazujete fyzické i psychické projevy, které Vám znepříjemňují běžný život. Vyzkoušejte unikátní Metodu C.I.C.

Tato metoda začíná tam, kde klasická medicína končí. Je to metoda holistická (holos-celý), zabývá se zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. Výsledky metody C.I.C. jenom potvrzují, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého nemůže existovat. Pro metodu C.I.C. je velmi důležité nalezení vlastního sebeocenění člověka, vždyť řada nemocí vychází mimo jiné z toho, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě okolím nepřijímán a jak nebyly dostatečně oceňovány jeho schopnosti a snahy.

Příčinu obtíží metoda C.I.C. spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů. Konkrétní typ toxické zátěže je možné určit na základě indikace přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla.

Salvie je modifikace původního EAV přístroje pro elektroakupukturní diagnostiku, který sestrojil německý lékař Reinhold Voll. Na základě výsledků indikace přístrojem jsou doporučeny vhodné detoxikační kury, případně další doporučení týkající se celkové životosprávy, jako jsou dietická doporučení, mentální cvičení pro uklidnění mysli a odbourávání stresu, a další podobně. Detoxikační kura pak pomáhá organismu vyloučit příslušné toxické zátěže, a tím i harmonizovat svůj stav. Jedná se o informační medicínu - medicínu budoucnosti.