Časté otázky

Co je to EAV přístroj?

EAV přístroj je zařízení pro elektroakupunkturní diagnostiku podle doktora Volla. Detoxikační poradci pracující s metodou řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Jonáše zpravidla používají přístroj Salvia, což je Schimmelova modifikace původního Vollova přístroje. Tento přístroj umí z jednoho bodu nacházejícího se ve středu dlaně, po vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM set, zjistit odezvu organismu na přítomnost toxinů a získat řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů. Je možné také testovat odezvu na optimalizaci stravy a jednotlivých potravin.

Je indikace přístrojem Salvia bolestivá?

Nikoliv, sonda indikuje pouze změnu povrchového napětí kůže.

Kolik stojí jedna návštěva u detoxikačního poradce?

Platba za jednu návštěvu zahrnuje dvě složky. První je diagnostická činnost, tj. indikování pomocí přístroje Salvia a zjišťování příčin problémů pomocí rozhovoru, obvykle je to 400–600 Kč, záleží na konkrétním detoxikačnímu poradci. Druhá složka jsou preparáty, u nichž je doporučená prodejní cena zhruba 370 Kč. Zpravidla jsou doporučovány cca 3–4 preparáty. Cena za jednu návštěvu včetně detoxikační kúry na dva měsíce se tedy bude pohybovat v rozmezí 1600 - 2000 Kč. Vyšetření ani preparáty nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami, protože se nejedná o léčebnou metodu.

Kolik návštěv je třeba absolvovat?

Počet detoxikačních kúr je různý v závislosti na závažnosti problému klienta. Obvykle k vyřešení problému mohou pomoci 2–3 návštěvy, ale v praxi se mnoho klientů rozhodne navštěvovat svého poradce pravidelně. Lidský organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále, a tak je také detoxikace permanentní, nikdy nekončící proces.

Mají preparáty Joalis vedlejší účinky?

Naše preparáty nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní.

Je nutné absolvovat návštěvu u detoxikačního poradce? Chtěl/a bych si pouze zakoupit preparáty podle svého uvážení.

To je samozřejmě možné. Skutečná příčina potíží však nemusí být na první pohled zřejmá. Poradce disponuje jak odbornými znalostmi v oblasti anatomie a fyziologie, tak znalostmi principů metody C.I.C. - řízené a kontrolované detoxikace. Vhodné preparáty vybere na základě analýzy vašich potíží v kombinaci s přesnou indikací EAM přístrojem. Volbu preparátů zároveň pomocí přístroje ověří. Takto zvolená detoxikační kúra je pak „šitá na míru“ přesně pro vás, tudíž je také efektivnější a účinnější.